top of page
Image by Vitalii Pavlyshynets

Beslenme
ve
Diyet

Sağlıklı ve zinde bir insan olmanın ilk adımı, sağlıklı beslenmekten geçmektedir.

Günümüzde kronik ve metabolik rahatsızlıkların birincil nedeni sağlıksız beslenme ve yaşam tarzından kaynaklanmaktadır.

Well-comp ile çalışanlarınızı sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirin.

  • Sağlıklı yaşam ve beslenme eğitimleri

Alanında uzman profesyoneller ile, çalışanlarınıza sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşama teşvik edici eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimleri çalışanlarınızın özel ilgi alanlarına göre şekilllendiriyoruz. Eğitimlerin sonunda hedefler belirliyor ve çalışanlarınızı sağlıklı yaşama ve beslenmeye motive ediyoruz. 

  • Birebir Diyetisyen Seansları (Online)

Çoğu birey sağlıklı beslenmesi gerektiğini biliyor, fakat bunu nasıl yapacağı konusunda kararsız. Motive edilmeye ve desteklemeye ihtiyaçları var.

 

Çalışanlarınızın fizyolojik sağlığını daha fazla  güçlendirmek isterseniz, istedikleri zaman yararlanabilecekleri birebir beslenme programı seanslarıyla da destekleyebilirsiniz.  

Çalışanlarınızın, beslenme uzmanlarımızla birebir katılabileceği beslenme ve diyet danışmanlığı, tamamen bireye özgü planlanan, yaşam boyu sürdürebileceği beslenme planları oluşturulmaktadır. 

  • Çalışanlarınıza birebir metabolik risk analizi

  • Analiz sonuçlarına göre sürdürebileceği besleme ve diyet programı 

  • Kilo kontrol seanslari

**Birebir diyet programları diğer eğitim programlarından daha maliyetli olsa da, işverenler katılımcı başına ücret alan seanslardan yararlanabilir, bu da yalnızca çalışanlar kaynaktan yararlanırsa ödeme yapacakları anlamına gelir.

bottom of page